Dlaczego możesz nam zaufać.

Na runku odzieżowym jesteśmy od 2015 roku pierwotnie pod nazwą Luxurious Clothes. W 2019 roku firma stawiając czoła oczekiwaniom i sugestiom klientów zmieniła nazwę i działa pod nową marką Luxes.

Czym wyróżnia się nasz asortyment?

Ubrania i akcesoria które oferujemy pochodzą od sprawdzonych i zaufanych dostawców, przechodzą rygorystyczne kontrole jakości. Wybieramy przede wszystkim unikaty, ubrania niepowtarzalne o dobrej jakości materiałach, starannie wykonane i dobrze zachowane.

Czy istnieje ryzyko zakupów?

U nas nie ma ryzyka! Jesteśmy legalnie działającą firmą zarejestrowaną w Polsce, posiadającą swoją siedzibę na terenie kraju. Mamy własny butik stacjonarny w Mińsku Mazowieckim, nie jesteśmy wirtualni. Wszystkie przesyłki które wysyłamy są przesyłkami rejestrowanymi, ubezpieczonymi.

Od kogo kupujesz?

Właścicielką sklepu jest Sandra, młoda i ambitna osoba która od najmłodszych lat obraca się w kręgu bezpośrednio związanym z branżą odzieżową. Początkowo z odzieżą zapoznawana przez mamę, Mistrza krawiectwa. Następnie swoje umiejętności szlifowała w Liceum Sztuk Plastycznych. Natomiast trendy modowe i oczekiwania klientów podpatrywała pracując w stacjonarnym sklepie odzieżowym, oraz w jednej z największych hurtowni odzieżowych w Polsce.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Or Zresetuj hasło