Drogie i Drodzy!

Dbamy o Twoją prywatność i pragniemy, abyś w trakcie korzystania z naszego Sklepu Internetowego i usług czuł się jak najbardziej bezpiecznie i komfortowo. Poniżej przedstawiamy Ci najważniejsze informacje o zasadach przetwarzania danych osobowych oraz Plilkach Cookies, które są wykorzystywane przez nasz Sklep.

1. Niniejsza Polityka Prywatności określa zasady przetwarzania danych osobowych pozyskanych za pośrednictwem sklepu internetowego LUXES.pl (zwanego dalej: "Sklepem Internetowym") przy składaniu zamówienia.

2. Właścicielem Sklepu Internetowego i jednocześnie Administratorem Danych Osobowych jest LUXES Sandra Grzegrzułka z siedzibą w Wólce Dłużewskiej 47, 05-332 Siennica, NIP 8222333315, REGON 361668379.

3. Dane osobowe zbierane przez LUXES Sandra Grzegrzułka za pośrednictwem Sklepu Internetowego są przetwarzane zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogóle rozporządzenie o ochronie danych osobowych), zwane również RODO.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Or Zresetuj hasło