Witajcie Kochani po dość długiej przerwie!
Co prawda nie ładnie z mojej strony, że tak po prostu nagle zamilkłam- za co najmocniej przepraszam. Miało na to...
Często mam tak, że chciałabym tak po prostu dłuższą chwilę poobcować z naturą. Jest to śmieszne, że mając ją pod nosem nie spędzam na jej łonie tyle czasu...