70s

person Posted By: Sandi list In: Sub Category 1 On: comment Comment: 0 favorite Hit: 962

Witajcie Kochani po dość długiej przerwie!

Co prawda nie ładnie z mojej strony, że tak po prostu nagle zamilkłam- za co najmocniej przepraszam. Miało na to wpływ kilka istotnych czynników. Ale! Nie zrezygnowałam, nie zamknęłam swojej działalności, nie poddałam się, idę dalej ?

Od jakiegoś czasu złapałam (dosłownie) ogromnego bakcyla na lata 60 i 70. Zawsze odkąd pamiętam w mojej głowie były tylko i wyłącznie 80s i szczypta lat 90 (początki). Oczywiście tak zostało-nie może być inaczej, jednak dodatkowo doszły dwa kolejne okresy czasu, które zrobiły pozytywnego rabanu m.in w moim stylu. Połączenia kolorystyczne, fasony, ogólnie trendy z tych lat zainspirowały mnie w różnych aspektach. Kocham vintage odkąd pamiętam, a zarazili mnie nim rodzice. Tak na prawdę zaczęło się od różnorakich przedmiotów, samochodów, starych miejsc, budowli, które mają swoją duszę, a między tym była i jest moda. 

19A-2-1140x855.jpg

Zrealizowaliśmy projekt 70s w Bieszczadach, w takcie naszego kolejnego kempingowego wyjazdu w naszym życiu w to miejsce. Kochamy góry, obcowanie z naturą i łączenie mocnego wysiłku z napawaniem się pięknymi widokami, po prostu wtedy czujemy, że żyjemy. I mimo, że jesteśmy w tym miejscu po raz kolejny, wcale się ono nam nie nudzi ?

Będąc w Polańczyku na kempingu w Zjawie, skorzystaliśmy z uprzejmości Pani Zofii, która bez problemu udostępniłam nam jedną ze swoich przyczep stylizowaną właśnie na te lata, abyśmy mogli zrealizować sesję, która świetnie wpasowała się w nasz projekt. Urzekła nas ona od pierwszego ujrzenia podczas poprzedniego pobytu, jak i z resztą samo miejsce do którego wróciliśmy i wracać będziemy ? Dziękuję raz jeszcze Pani Zosi za świetne ugoszczenie, dzięki Pani nasze pobyty w Zjawie stają się niezapomniane ?

Tags: opencart theme

In Same Category

Related by Tags

Comments

No comment at this time!

Leave your comment

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Or Zresetuj hasło