Purple.

person Posted By: Site Owner list In: Sub Category 1 On: comment Comment: 0 favorite Hit: 1292

Fiolet nie należał do moich ulubionych kolorów. Z reguły kojarzył mi się z postarzaniem o ładnych parę lat. Starałam się go zawsze unikać, ze względu na to, że po prostu się w nim kompletnie nie widziałam. Tytułowa ”śliwka” jest dzisiaj połączona z tradycyjną czernią. W tym zestawieniu było to najbezpieczniejsze.
Zaczęło się od sukienki. Satyna jest dość ciężkim materiałem, bo przede wszystkim lubi dodawać kilogramów, mimo że jest zwiewna i delikatna. Nie z każdą fakturą czuje się również dobrze, pomimo to mamy wachlarz możliwości, aby przede wszystkim podjąć się prób, które nie zawsze mogą się udać.  Ale…”do odważnych świat należy” ?

Po sukience pojawiła się pierzasta etola, która wygląda również na futrzaną, tyle że jest zdecydowanie bardziej delikatna i ”lotna”. W ten sposób nie wygląda to tak monstrualnie. Następnie ukazała się reszta dodatków. Z racji tego, że jest to wymagająca stylizacja, buty jakie postanowiłam do niej dobrać miały być równie ”inne” jak reszta. Dlaczego przedstawioną całość tak określam? Bo podkreślam to, jakby został lub zostanie określony look przez jakąś tam X część społeczeństwa. Skórzane koturny dodały jeszcze większej unikatowości i optycznie wydłużyły moją sylwetkę jeszcze bardziej w połączeniu z czarnymi rajstopami. Kupując je jak zwykle kierowałam się słowami: ” podobają mi się, są inne, coś dla mnie”.

Aby przełamać całość, wybrałam pasiasty pasek (są bardzo bestsellerowe w różnych modelach, kolorystykach, czy też wzorach od Gearbest, który na samym początku chciałam zaprezentować Wam w klasyce. Oczywiście nie mogło zabraknąć torebki! ? Niejedna z nas czułaby się bez niej jak bez ręki. Jeszcze jakiś czas temu reflektowałam tylko na te duże, a najlepiej jakby były jak największe. Od paru lat uwielbiam te małe i najlepiej jakby były tak oryginalne i wyjątkowe jak ta z dzisiejszej stylizacji. Robi swoje i nie jest ”tylko” dodatkiem. Jest wyjątkowa i nie dość, że jest praktyczna to cieszy oko.

In Same Category

Related by Tags

Comments

No comment at this time!

Leave your comment

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Or Zresetuj hasło